LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТАЗА СПЕЈС ШАТЛ ГОЛЕМА

1.800 ден

• Време е за вистинска вселенска забава и авантура со овој прекрасен сет!
• Искористете го ескалаторот за да се искачите со автомобилот на врвот на стазата.
• Кога автомобилот ќе се искачи на врвот можете да ја спуштите по стазата и да го повторите одново.
• Сетот се состои од стази, сообраќајни знаци, 6 автомобили, ракета, стелит кој рачно може да се движи, паркинг место, рампи за промена на движење на автомобилите и се што е потребно за пореалистична имагинација.
• Играњето со стази им помага на децата на забавен начин да ја развијат својата креативност, развојот на логично размислување, координација на рака-око и фини моторни вештини.
• Идеален за деца над 3 години.
• Производот користи 3х1.5V AA батерии кои не се вклучени.
• Димензии на производот: 57х35х39 cm.
• Димензии на пакувањето: 60х11х37 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТАЗА СПЕЈС ШАТЛ ГОЛЕМА

1.800 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!