LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТАПЧИЊА ЗА УШИ

95 ден

• Исчистете ги безбедно ушите на бебето со овие стапчиња за уши кои ви овозможуваат удобно и лесно чистење. Специјално дизајнирани за поголема безбедност при употреба. Се користи за чистење на надворешното уво, прстите и околу папокот. Кога производот не се користи, чувајте го подалеку од дофатот на бебето.

Нема на залиха

900255 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТАПЧИЊА ЗА УШИ

95 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!