LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТАЛАЖА ЗА СУШЕЊЕ ШИШИЊА ТУЛИП СИВА КИКАБУ

480 ден

• Идеален сталак за сушење шишиња, чаши, вентили, делови од пумпа и многу повеќе.
• Различни висини кои овозможуваат прилагодување на сите големини на шишиња и додатоци.
• Заоблени врвови за да се спречи гребење на производите.
• Можност од сушење на 8 елементи.
• Подигнат раб на подлогата кој спречува истурање на водата.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТАЛАЖА ЗА СУШЕЊЕ ШИШИЊА ТУЛИП СИВА КИКАБУ

480 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!