LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СРЦЕ СРЕБРЕНО 40ЦМ СО ЗВУК АМЕК

672 ден

• Перниче во форма на срце во сребрена и розева боја, дополнително изразено со натпис ”Love”.
• Идеално за подарок.
• Одлична декорација во вашиот дом.
• Музичко перниче.
• Димензии на производот: 40 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 240 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СРЦЕ СРЕБРЕНО 40ЦМ СО ЗВУК АМЕК

672 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!