LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СРЦЕ СО ЃАВОЛ АМЕК

100 ден

• Ова плишано срце со звук на Амек Toys е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот е достапен во црвена боја.
• Производот е наменет за деца над 12 месеци.
• Производот може да се чисти повремено со влажна крпа.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
8852073 Категориja: Достапно: ,
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СРЦЕ СО ЃАВОЛ АМЕК

100 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!