LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СНЕШКО 20ЦМ АМЕК

370 ден

• Детската еуфорија за Нова Година е огромна, а нивната желба да учествуваат во подготовките за празникот е незапирлива. Снешко кој ќе се вклопи во секое катче во домот.
• Димензии на производот: 20 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СНЕШКО 20ЦМ АМЕК

370 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!