LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЛИНГ МАРАМА ISLA МИНТ КИКАБУ

2.390 ден

• Со оваа марама од Kikka Boo, вашето мало богатство ќе биде насекаде со вас додека одмарате или уживате во долгата прошетка.
• Комплетот вклучува марама, капа и ранец.
• Обезбедува рамномерна распределба на тежината врз телото на родителот.
• Марамата е произведена од 100% .
• Погодна за бебиња од 3 до 36 месеци, односно со тежина од 3,5 до 14 kg.
• Димензии на марамата: 5.2 m.
• Димензии на капата: 20 cm.
• Димензии на ранецот: 33×28 cm.

Нема на залиха

550576 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЛИНГ МАРАМА ISLA МИНТ КИКАБУ

2.390 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!