LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЛИНГ МАРАМА ЦРНА

2.392 ден

• Погодна за внатрешна и надворешна употреба.
• Наменета од самото раѓање до 13-14 kg.
• Може да се пере рачно или во машина.
• Произведена од 100% памук.
• Димензии на пакувањето: 14x28x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЛИНГ МАРАМА ЦРНА

2.392 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!