LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЛАЈМ

100 ден

• Создајте бесконечна забава и радост со оваа најпопуларна играчка.
• Производот е изработен од хемикалијата бор. Борот се користи со цел играчката да биде леплива.
• Растеглив, забавен со пријатен мирис, лесно се отстранува и нетоксичен.
• Димензии на пакувањето: 10×5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

шминкерница

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЛАЈМ

100 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!