LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШТИТНИК ЗА КРЕВЕТЧЕ АЈ ЕМ СЕЈФ БЕЖ 102ЦМ КИКАБУ

1.990 ден

• Штитник кој овозможува мирен сон на детето, отстранувајќи ја опасноста од паѓање.
• Лесна инсталација за која не се потребни алатки.
• Природен материјал со свилена ткаенина и нетоксична најлонска мрежа.
• Лесно притискање за преклопување за пристап до креветот.
• Стабилно прицврстување на различни видови кревети.
• Погоден за душеци во висина од 12 до 20 cm.
• Димензии на производот: 102x42x35 cm.
• Димензии на пакувањето: 53x15x9 cm.

Нема на залиха

550318 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШТИТНИК ЗА КРЕВЕТЧЕ АЈ ЕМ СЕЈФ БЕЖ 102ЦМ КИКАБУ

1.990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!