LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО СТРОУ КАП 330МЛ ЗА МАШКО НИП

395 ден

• Долга цевка произведена од силикон и анти-колична вентилација.
• Дебела непропустлива завртка.
• Цевка која е лесна за вадење за подобро чистење и хигиенско складирање.
• Лесен и нeуништлив материјал.
• Широк отвор за лесно полнење и чистење.
• Цевката е компатиблина со сите шишиња произведени од брендот nip.
• Држач кој може да се закачи за ташна или облека.
• За бебиња поголеми од 12+ месеци.
• Произведено од 0% BPA материјали.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО СТРОУ КАП 330МЛ ЗА МАШКО НИП

395 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!