LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО СОФТ ТРЕИНЕР 260МЛ ЗА ЖЕНСКО НИП

395 ден

• Ортодонски мек отвор што не пропушта течности, направен од силикон, наменет за бебиња поголеми од 6+ месеци.
• Силиконскиот отвор, не се затвара во текот на пиењето.
• Помага при учење на процесот за пиење.
• Ергономски облик лесен за држење.
• Хигиенско капаче кое го заштитува отворот од нечистотија.
• Шишето е со капацитет од 260 ml.
• Произведено од 0% BPA материјали.

Нема на залиха

4435102 Категории: , Достапно:
Бренд: NIP
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО СОФТ ТРЕИНЕР 260МЛ ЗА ЖЕНСКО НИП

395 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!