LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО 240МЛ САВАНА ПЛАВО 6+ КИКАБУ

310 ден

• Ортодонски мек отвор што не пропушта течности, направен од силикон.
• Силиконскиот отвор, не се затвара во текот на пиењето.
• Помага при учење на процесот за пиење.
• Со помош на рачките за држење вашето малечко ќе може самостојано да пие.
• Наменето за деца над 6 месеци.
• Димензии на производот: 11×7×13 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО 240МЛ САВАНА ПЛАВО 6+ КИКАБУ

310 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!