LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШИШЕ ХИПО ДРИМС РОЗЕВО 240МЛ КИКАБУ

220 ден

• Цврст отвор кој не пропушта течности. Одличен против мокрење на облеката.
• Широк отвор за полнење и чистење.
• Пластични рачки за поудобно држење на шишето.
• Мека силиконска цевка.
• Капак кој ја одржува цевката циста.
• Капацитет до 300 ml.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШИШЕ ХИПО ДРИМС РОЗЕВО 240МЛ КИКАБУ

220 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!