LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЗАШТИТНИЦИ ЗА ШТЕКЕР ТЕНКИ

240 ден

• Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом. Пластичните заштитници за штекер се со сертифициран квалитет за производи за безбедност.
• Овие производи можат лесно да се користат во секој дом и воедно да се заштитат децата од несреќи во домаќинствата.
• Димензии на производот: 4×5 cm.
• Димензии на пакувањето: 10×20 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЗАШТИТНИЦИ ЗА ШТЕКЕР ТЕНКИ

240 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!