LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЗА ХРАНЕЊЕ ЗА МАШКО НИП

1.112 ден

• Прекрасен сет за почетно хранење на вашите најмили. Сетот се состои од: 1x длабока чинија, 2x чаши, 2x чинии, 3x кутии за складирање храна, 2x долги лажички и 3x кратки лажички.
• Длабока чинија:
• Совршена за бебиња од 6 месечна возраст. Широкиот раб на садот е лесен за држење, додека високиот раб на садот односно длабочината на садот овозможува лесно вадење на храната со лажица.
• Чаши:
• Одлични за дечиња од 18 месечна возраст кои може самостојно да пијат.
• Чинии:
• Совршени за бебиња од 6 месечна возраст. Заоблената надворешна страна и нелизгачкото дно овозможуваат лесно вадење на храната со соодветен прибор за јадење.
• Лажици:
• Совршени за бебиња од 4 месечна возраст. Малата лажичка совршено се прилагодува во малата уста на бебето, без да ги повреди непцата.
• Производите се составени од цврст материјал и нелизгачко дно. Може да се користат во микробранова печка или замрзнувач.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЗА ХРАНЕЊЕ ЗА МАШКО НИП

1.112 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!