LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ СО ЛАЖИЧКИ ПЛАСТИЧНИ 5

230 ден

• Сетот со лажички е дизајниран така што му помага на вашето бебе самостојно да јаде.
• Сетот содржи 5 лажички со различни бои: сина, портокалова, црвена, жолта и виолетова.
• Лесна и удобна за држење.
• Наменет за бебиња над 4 месеци.
• Димензии на пакувањето: 26×13 cm.
• Димензии на производот: 16×3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ СО ЛАЖИЧКИ ПЛАСТИЧНИ 5

230 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!