LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ СО ЧЕТКИ ГЛОДАЛКИ НИП

188 ден

• Наменети за бебиња поголеми од 4 месеци.
• Сетот се состои од глодалка која служи за намалување на болката и чешањето при процесот на никнување на првите запчиња кај бебињата и четка која помага за одржување на хигиената во устата.
• Меки четкички за прочистување на врвчињата на млечните заби.
• Ергономски и нелизгачки материјал, лесен за држење.
• 0% BPA.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ СО ЧЕТКИ ГЛОДАЛКИ НИП

188 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!