LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ СО ЧЕТКА И ЧЕШЕЛ НИП

360 ден

• Нежно ја масира главата на вашето бебе.
• Екстра нежни најлонски влакна за пријатно чувство.
• Чешел со тапи врвови за пријатно чешлање.
• Стилистички дизајн.
• 0% BPA.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ СО ЧЕТКА И ЧЕШЕЛ НИП

360 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!