LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ СО ЧАШИ ПЛАСТИЧНИ 4

160 ден

• Чаши направени од квалитетна пластика.
• Лесни за држење и самостојно пиење.
• Сетот се состои од 4 чаши во различни бои: бела, жолта, розева и сина.
• Наменето за бебиња над 4 месеци.
• Димензии на пакувањето: 10x15x5 cm.
• Димензии на производот: 5×5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
900570 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ СО ЧАШИ ПЛАСТИЧНИ 4

160 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!