LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ШМИНКА ЈАГОДА

350 ден

• Израдувајте ги вашите мали девојчиња со овој сет од шминки.
• Сетот содржи сенки за очи во повеќе бои, кармин и четка.
• Димензии на производот: 20x18x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 26x26x6 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 263,889 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ШМИНКА ЈАГОДА

350 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!