LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ РИБАРЕЊЕ ГО ГО

750 ден

• Едноставно наполнете го резервоарот со вода и оставете ги вашите малечки да уживаат во место на риболов и водена игра.
• Сетот доаѓа со многу додатоци, вклучувајќи и мали пајчиња и рипчиња.
• Комплетен со светла и звуци, овој сет за риболовни игри нуди часови забава!
• Производот користи 3×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 37x25x7 cm.
• Димензии на производот: 31x22x5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ РИБАРЕЊЕ ГО ГО

750 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!