LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ПЕПА ПИГ СО МИНИ КУЈНА

450 ден

• Одличен подарок за децата каде може во секоја прилика да развиваат комуникациски вештини.
• Сет за играње улоги и за глумење.
• Овој сет за глумење игра е добар за стимулирање на мозокот на вашите деца или подобра координација на очите додека играат.
• Прасињата се одлични за украсување на торта, за подарок како роденденска забава или за играчки за играње.
• Производот користи 2×1,5V АА батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 39x23x15 cm.
• Димензии на производот: 22x11x4 cm.

Нема на залиха

31434 Категории: ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ПЕПА ПИГ СО МИНИ КУЈНА

450 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!