LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ МОНИСТРИ ЗА АЛКИ

120 ден

• Направете ги најубавите нараквици или ѓердани со овој комплет со монистри.
• Сетот содржи различни видови бисери и конец за да започнете веднаш.
• Изненадете ја вашата мајка или пријателките со прекрасна домашна нараквица!
• Димензии на пакувањето: 12x9x2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ МОНИСТРИ ЗА АЛКИ

120 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!