LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ МОНИСТРА ЗА КОСА

300 ден

• Овој тренди сет за додатоци на коса е еден од омилените на многу девојчиња.
• Сетот се состои од машинка за вметнување на додатоци за коса, чешел и додатоци за во коса во различни бои.
• Подарете го овој сет за додатоци на коса и дозволете им на девојките да бидат во тренд.
• Димензии на производот: 21х10х5 cm.
• Димензии на пакувањето: 30х21х6 cm.

Нема на залиха

33868 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ МОНИСТРА ЗА КОСА

300 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!