LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ МИНИ КРОФНИ ВО КЕСА

200 ден

• Најдобар сет за игри со готвење за активна игра со улоги и часови исполнети со супер забава.
• Децата можат да играат улоги и да го имитираат реалното сценарио за готвење во кујната со овој кујнски сет за преправање игра.
• Во сетот добивате мини клуб сендвиц, мини крофни, коцки благо.
• Димензии на пакувањето: 30×20 cm.
• Димензии на производот: 24×16 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ МИНИ КРОФНИ ВО КЕСА

200 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!