LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЛАЖИЧКА И ВИЛУШКА МИНТ КИКАБУ

112 ден

• Сет лажичка и виљушка изработени од висококвалитетни и безбедни материјали.
• Дизајнирани така што му помагаат на вашето бебе да јаде самостојно.
• Лесни и практични за држење.
• Мазна сјајна површина.
• Без БПА.
• Наменети за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот: 15×3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЛАЖИЧКА И ВИЛУШКА МИНТ КИКАБУ

112 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!