LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ КОРИТО НА СКЛОПУВАЊЕ СО 3 ДЕЛА ПЛАВО

3.990 ден

• Благодарејќи на преклопната карактеристика на телото, коритото не зазема простор во вашата бања и има ногарки на склопување. Пред употреба расклопете ги ногарките и притиснете го мекото тело на коритото надолу за да го отворите.
• Сетот е составен од корито на склопување, кофа и сад за полевање, исто така на склопување.
• Производот е достапен во сива, сина и розева боја.
• Димензии на производот:
• Корито: 80x24x48 cm.
• Кофа: 32×28 cm.
• Сад за полевање: 17×12 cm.

Нема на залиха

900639 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ КОРИТО НА СКЛОПУВАЊЕ СО 3 ДЕЛА ПЛАВО

3.990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!