LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ КОЊ СПИРИТ СО УКРАСИ

1.060 ден

• Бидете дел од целото пријателство и авантурата од анимираниот филм DreamWorks, Spirit Undomed!
• Со прекрасна долга грива и опашка, коњот Miradero Festival Styling Chica Linda која е приближно 20 cm доаѓа со седло и штипки.
• Децата можат да ја чешлаат гривата и опашката на Чика Линда со четката.
• Потоа може да ја украсат гривата и опашката со 3 ленти за глава, 5 штипки за коса и 1 голема, која ја прави оваа играчка одлична за забава и играње со коњите!
• Прави одличен подарок за деца на возраст од 3 години па нагоре, особено за оние кои сакаат стилизирање на коса, мода и коњи.
• Димензии на производот: 30х24.5х7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ КОЊ СПИРИТ СО УКРАСИ

1.060 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!