LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЌЕБЕ СО ПЕРНИЧЕ РОЗЕВО

1.800 ден

• Сетот се состои од перница и ќебе со плишан материјал.
• Може да го користите во креветче или пак во количка за време на прошетка.
• Димензии на производот: 70x80x10 cm.
• Димензии на пакувањето: 30x33x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЌЕБЕ СО ПЕРНИЧЕ РОЗЕВО

1.800 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!