LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЦЕВКИ СИЛИКОНСКИ 4 ЗА ЖЕНСКИ

360 ден

• Уникатен дизајн на силиконски цевки за лесен премин од шише во чаша.
• Уникатната структура на мекиот материјал не му штети на развојот на непцето на вашето бебе.
• После секоја употреба, цевката треба да се исчисти под проточна вода.
• Поради можноста за нејзина повеќекратна употреба, силиконската цевка е еколошка.
• Произведена е од обновливи суровини.
• Силиконските цевки не содржат BPA, PVC, фталати, латекс и пластика.
• Пакувањето е составено од 4 силиконски цевки.
• Силиконските цевки треба да се користат под родителски надзор.
• Силиконските цевки не е препорачливо да се зовриваат.
• Силиконските цевки може да се стерилизираат во стерилизатор.
• Наменети за бебиња над 9 месеци.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЦЕВКИ СИЛИКОНСКИ 4 ЗА ЖЕНСКИ

360 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!