LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ 2 НАВЛАКИ ЗА ПЕРНИЧЕ 35/45ЦМ ТЕДИ БЕАР КИКАБУ

360 ден

• Сет од 2 навлаки за перничиња за вашите најмили.
• Составени од 100% памук.
• Димензии: 35×45 cm.

Нема на залиха

550563 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ 2 НАВЛАКИ ЗА ПЕРНИЧЕ 35/45ЦМ ТЕДИ БЕАР КИКАБУ

360 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!