LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ i-EXPLORE i-SIZE КАФЕНО КИКАБУ

7.190 ден

• Погоден за употреба во обратен правец од движењето на автомобилот од 40-105 cm.
• Погоден за употреба во правец на движењето на автомобилот од 100-150 cm.
• Прилагодлив наслон на седиштето во 4 позиции во обратен правец од движењето на автомобилот.
• Прилагодлив потпирач за глава во 14 позиции.
• Безбедносен појас со 5 точки на поврзување со меки влошки за рамениците.
• Мемори пена на потпирачот за глава.
• Димензии на производот: 57x46x48 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ i-EXPLORE i-SIZE КАФЕНО КИКАБУ

7.190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!