LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ I SAFE – I SIZE ЦРНО 40-150ЦМ КИКАБУ

14.590 ден

• Наменето за деца од 40 до 150 cm.
• За дечиња од 40 до 105 cm се поставува во обратен правец од движењето на возилото.
• За дечиња од 75 до 150 cm се поставува во правец на движење на автомобилот.
• 4 позиции на наслонот на седиштето.
• Ротација на седиштето за 360 степени.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување со меки влошки за раменици.
• Мека перница за потпора на цело тело.
• Мека подлога за помали дечиња која може да се извади кога повеќе нема да биде потребна.
• ISOFIX систем за дополнителна безбедност и лесна инсталација на седиштето во автомобилот.
• Упатства за монтирање на безбедносен каиш на седиштето во автомобилот.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

седиште

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ I SAFE - I SIZE ЦРНО 40-150ЦМ КИКАБУ

14.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!