LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

САД ЗА ПОЛЕВАЊЕ НА СКЛОПУВАЊЕ СИВ

280 ден

• Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе.Обезбедува лесен зафат благодарејќи на долгата рачка.Неменет е и за секојденевна повеќенаменска употреба.Благодарение на карактеристиката на склопување не зафаќа простор во бањата а можете и да ја обесите на закачалка.
• Достапен во сива,сина и розева боја.
• Димензии на производот: 18x15cm.

Нема на залиха

900046 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

САД ЗА ПОЛЕВАЊЕ НА СКЛОПУВАЊЕ СИВ

280 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!