LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

САД ЗА ПОЛЕВАЊЕ ELEGANT СИВ

144 ден

• Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе.
• Обезбедува лесен зафат благодарение на долгата рачка. Наменет е и за секојдневна повеќенаменска употреба.
• Димензии на производот: 29x10x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

САД ЗА ПОЛЕВАЊЕ ELEGANT СИВ

144 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!