LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

САД СО МРЕЖА ЗА ХРАНА РОЗЕВ

296 ден

• После 6-тиот месец вашето бебе ќе почне да ги користи своите раце,почнува да јаде,гриза.Ставете му на вашето бебе парче овошје или зеленчук во мрежата и ќе започне да се храни само.
• Достапен во сина,розева и портокалова боја.
• Димензии на производот: 7x14x6cm.
• Димензии на пакувањето: 16x22cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

САД СО МРЕЖА ЗА ХРАНА РОЗЕВ

296 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!