LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР CODIE БЕЖ КИКАБУ

5.890 ден

• Наменет за дечиња од самото раѓање до 9 кг.
• Лесна алуминиумска рамка.
• 5 брзини на лулање.
• Тајмер за исклучување на 8, 15 и 30 минути.
• 10 мелодии со можност за прилагодување на звукот.
• Опција за USB и опција за Bluetooth конекција со мобилен телефон.
• Седиште со сигурносен појас од 5 точки на поврзување.
• Далечински управувач.
• Димензии на производот: 64x51x79 cm.
• Димензии на пакувањето: 50x46x19 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР CODIE БЕЖ КИКАБУ

5.890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!