LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР ALANNI БЕЖ КИКАБУ

2.952 ден

• Наменет за дечиња од самото раѓање до 6 месеци односно до 9 kg.
• Интересен дизајн.
• 5 брзини на лулање.
• Копче за заклучување кое не дозволува лулање.
• Прилагодување на наслонот на грбот во 2 позиции.
• Подесување на лулањето во временски интервали на 8, 15 и 30 минути.
• Музички панел со мелодии и звуци на птици.
• Седиште со сигурносен појас од 5 точки на поврзување.
• 2 позици на висината на сигурносниот појас.
• Отстранлив потпирач за глава.
• Производот користи 4×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Лесно се преклопува за транспорт.
• Димензии на производот: 68x67x83,5 cm.
• Димензии на пакувањето: 64x43x16 cm.
• релаксатор за бебе, , kikka boo, baby sleep, baby bed, бебе, бебешка лулашка, бебешко креветче

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

хранилка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР ALANNI БЕЖ КИКАБУ

2.952 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!