LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РАНЕЦ SIENA КАФЕН КИКАБУ

2.090 ден

• Квалитетен материјал.
• Подлога за пресоблекување.
• Лесно се закачува на рачката на количката.
• Широк главен џеб за лесен пристап.
• Џебови за пелени и облека.
• 3 оддели за шишиња кои со часови ја одржуваат температурата на водата или млекото.
• Задниот оддел овозможува пристап до дното на главниот оддел.
• Вклучен држач за клучеви.
• Еластична рачка која се прилагодува по висина.
• Може да се користи како рачна ташна или ранец.
• 100% полиестер
• Димензии на ранецот: 35x45x20 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РАНЕЦ SIENA КАФЕН КИКАБУ

2.090 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!