LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РАНЕЦ NIA ЦРН КИКАБУ

Original price was: 1.790 ден.Current price is: 1.489 ден.-17% OFF

• Чантата за пелени Nia од Kikkaboo не само што импресионира со прекрасниот дизајн, туку и со својата функционалност. Делот за пелени има главна преграда со патент. Рачка и две прилагодливи ремени за грб се дизајнирани за носење како торба или како ранец.
• Можете исто така да ја прикачите торбата на рачките на количката со помош на обезбедените штипки. Затоа, торбата може да се користи и пред или по времето на менување.
• Овој карактеристичен ранец Nia на Kikkaboo, се состои од еден патент за отворање кои има голем отвор за лесен пристап, различни прегради за поголема прегледност, посебен дел во горна преграда за пелени и облека, термички оддел, странични џебови, стилски дизајн и висококвалитетни кожни детали.
• 100% полиестер.
• Димензии на производот: 30x7x35 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РАНЕЦ NIA ЦРН КИКАБУ

Original price was: 1.790 ден.Current price is: 1.489 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!