LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РАНЧЕ ЈУНИКОРН

180 ден

• Запознајте ги различните потреби на децата.ж
• Оваа ташничка може да се користи како паричник, мини футрола, мала чанта, козметичка торбичка, торбичка за клучеви или торбичка за складирање.
• Уникатниот цртан филм со еднорог односно животински дизајн на поп чанта за рамо може да ја подобри концентрацијата на децата. Тоа не е само симпатична цртана чанта за рамо, туку и поп-ап играчка!
• Исто така може да ја користат за да ја играат играта со поп меурчиња со своите пријатели после часовите.
• Димензии на производот: 20×4 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РАНЧЕ ЈУНИКОРН

180 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!