LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПРЕСТИЛКА ЗА ДОЕЊЕ ТУЛЕ ЦРНА

1.190 ден

• Престилката е произведена од 100% памук.
• Преку дизајнираниот мрежест отвор можете да го набљудувате вашето бебе додека го доите.
• Кога не доите можете да го користите за да го заштитите вашето бебе од сонце.
• Исто така може да го користите како заштитна прекривка за транспортер.
• Димензии на пакувањето: 27x27x17 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПРЕСТИЛКА ЗА ДОЕЊЕ ТУЛЕ ЦРНА

1.190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!