LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПРЕСТИЛКА ЗА ДОЕЊЕ СО ЏЕБ РОЗЕВА

690 ден

• Доењето во јавност е стресна состојба за многу мајки.Благодарение на памучната ткаенина престилката за доење ви овозможува да го доите вашето бебе без потење.
• Лесно се склопува и не зазема простор .
• Џебот од предната страна можете да го користите за повеќе намени.
• Димензии на производот: 70x96cm.
• Димензии на пакувањето: 16x28x4cm.

Нема на залиха

900203 Категориja: Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПРЕСТИЛКА ЗА ДОЕЊЕ СО ЏЕБ РОЗЕВА

690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!