LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПРЕКРИВКА ЗА РАМЕЊА БЕЛА

320 ден

• Поради неговата карактеристика за брзо сушење, може да ја исперете и да ја користите веднаш.
• Идеален за чувствителна бебешка кожа.
• Исто така може да го користите и како покривка за облека додека доите.
• Произведена од 100% памук.
• Димензии на производот:
• Мала прекривка: 26×29 cm.
• Голема прекривка: 55×18 cm.
• Димензии на пакувањето: 13x18x2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПРЕКРИВКА ЗА РАМЕЊА БЕЛА

320 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!