LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОСТЕЛНИНА ЗА МАЛО КРЕВЕТЧЕ РЕБИТС ИН ЛОВ

1.590 ден

• Сет за бебе со висок квалитет и убав дизајн кој се прилагодува за секоја просторија.
• Содржи 5 парчиња составени од 100% памук.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 55x85cm, јорганче: 55x85cm, перница: 35x45cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 50x80x8cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОСТЕЛНИНА ЗА МАЛО КРЕВЕТЧЕ РЕБИТС ИН ЛОВ

1.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!