LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОСТЕЛНИНА ОД 6 ДЕЛА БЕАР ВИТ МИ РОЗЕВА КИКАБУ

3.690 ден

• Има модерен и забавен дизајн за вашите најмили. Изработена од 100% памук за мекост и удобност за сонот на вашите бебнца.
• Димензии на производот:
• перница: 35×45 cm.
• навлака за перница: 35×45 cm.
• јорган: 95×135 cm.
• навлака за јорган: 95×135 cm.
• чаршаф: 60x12x15 cm.
• оградица: 35×180 cm.
• Димензии на пакувањето: 64x38x20 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОСТЕЛНИНА ОД 6 ДЕЛА БЕАР ВИТ МИ РОЗЕВА КИКАБУ

3.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!