LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА ХЕПИ СЕЈЛОР КИКАБУ

2.290 ден

• Донесете авантура во просторот за спиење на вашето малечко со постелнина на која се наоѓаат принтови од нивните омилени суштества од длабоко море.
• Постелнината содржи 5 дела произведени од 100% памук.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, перница: 35x45cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.
• Димензии на пакувањето: 52x36x18cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА ХЕПИ СЕЈЛОР КИКАБУ

2.290 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!