LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА BEAR WITH ME РОЗЕВА КИКАБУ

2.290 ден

• Постелнина која додава светлина и разиграно чувство на детскиот простор за спиење.
• Содржи 5 дела произведени од 100% памук.
• Димензии на производот:
• перница: 35×45 cm.
• навлака за перница: 35×45 cm.
• јорган: 95×135 cm.
• навлака за јорган: 95×135 cm.
• чаршаф: 100×150 cm.
• Димензии на пакувањето: 48x32x15 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА BEAR WITH ME РОЗЕВА КИКАБУ

2.290 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!