LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОСТЕЛНИНА ОД 3 ДЕЛА PIRATES КИКАБУ

1.490 ден

• Освежете ја детската соба на вашето детенце со нова стилска и удобна постелнина.
• Оваа постелнина составена од навлака за јорган,навлака за перниче и чаршав има модерен и забавен дизајн за вашите најмили.Изработена од 100% памук за мекост и удобност за вашите бебнца.
• Димензии на производот:
• Навлака за јорганче: 95×135 cm.
• Навлака за перница: 35×45 cm.
• Чаршаф: 100×150 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОСТЕЛНИНА ОД 3 ДЕЛА PIRATES КИКАБУ

1.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!